Yhteystiedot

Kulttuuritalo Annis
kulttuuritaloannis@pori.fi

Anniksella on koko ajan tarjolla erilaista luovaa toimintaa. Jos haluat mukaan menoon, ota yhteyttä keneen vaan Anniksen työntekijöistä!! Yhteystiedot alla:

Tilavaraukset, tapahtuman järjestäminen ja tavaran lainaus:

Antti Kaunisto
Kulttuuriohjaaja
044 701 9377
antti.kaunisto@pori.fi

Jan-Rafael Impola
Kulttuuriohjaaja
044 701 9421
jan-rafael.impola@pori.fi
 

Yhteistyö, viestintä, talous:

Minna Wallenius
Kulttuuritalon vastaava
044 701 9159
minna.wallenius@pori.fi
 

Tapahtumatalli-hankkeen työntekijät:

Marju Kauppinen
hankevastaava
044 7015644
marju.kauppinen@pori.fi

Anne Rinnetmäki
hanketyöntekijä
044 7015645
anne.rinnetmaki@pori.fi

Sini Sandman
hanketyöntekijä
044 7015646 
sini.sandman@pori.fi

 

ProAnnis ry
 
Anne Rajala
puheenjohtaja
p. 050 461 4240

ProAnnis ry:n Facebook-sivu


Lasten ja nuorten teatteri

Porin Teatterinuoret
teatterinuoret@gmail.com
www.porinteatterinuoret.net
 

Leikkiteatteri
puh. 040 124 0292 (numero käytössä vain kesäkurssien aikaan)